Strona główna

WYPOŻYCZALNIA

Do Waszej dyspozycji oddajemy ponad 50 rowerów: eMTB, EBIKE, ENDURO, HARDTRAIL, GRAVEL, FITNESS oraz TREKKING. Do tego kaski oraz zapasowe baterie. Całość możecie odebrać u nas w wypożyczalni, bądź to my dowieziemy Wam rowery na miejsce.

Chętnie doradzimy też trasę wycieczki. Czekamy na Was od maja do października, codziennie od 10:00-17:00, a poza sezonem w weekendy.

SZKOLENIA I PRZYGODA

To nasze oczko w głowie. Szkolenia enduro na górze Kicarz

lub na Cyklostopach, a do tego dwa pumptracki. Lubisz prawdziwą przygodę? Zabierzemy Cię z rodziną lub przyjaciółmi w pasmo Radziejowej lub Jaworzyny Krynickiej. A może w Pieniny lub na dwudniową wyprawę w Tatry? O nic się nie martw. Zapewniamy sprzęt, pełną logistykę oraz wyjątkową atmosferę.

CEENTRUM TESTOWE

Nasze centrum testowe dysponuje ponad 25 rowerami testowymi z

aktualnej kolekcji Marin Bikes. Od rowerów enduro, hardtrail po gravele.

Tylko u nas przetestujesz legendarnego gravela Four Corners lub Alpine Trail 7, które mamy w pełnej rozmiarówce. Przyjedź do nas i wybierz sobie swój nowy rower, a my go dla Ciebie zamówimy.

SKLEP

Nowy rower lub akcesoria do niego? Dobrze trafiłeś! Jeżeli rower to tylko od MARIN Bikes. Tę legendarną markę z Kalifornii dostaniesz tylko u nas. Do tego kaski, ciuchy i ochraniacze od POC. Bluzy, koszulki od Kozic Piwniczańskich oraz gadżety Rowerowej Doliny to już nasza lokalna oferta.

SERWIS

Dobrze przygotowany rower przed wycieczką to bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Naprawimy i doradzimy. A wszystko to przy wyśmienitej kawie. Autoryzacja Marin i SHIMANO, SHIMANO STEPs.

[mesmerize_maps zoom=”65″ address=”ul. Targowa, 33-350 Piwniczna-Zdrój”]

KONTAKT:

Adres:

ul. Targowa, 33-350 Piwniczna-Zdrój

Telefon:

+48 780 004 238

Obserwuj na:

Rowerowa Dolina to idealne miejsce do rozpoczęcia rowerowej przygody.